משלוחים חינם | אספקה מהירה

עקוב אחרינו

מדריך מיגון וציוד לרוכב

קסדות שטח של בל
קסדת BELL FLEX בעלת שיטת מיגון ייחודית

קסדות שטח

הציוד החשוב ביותר לרוכב ללא ספק זו קסדה מתאימה.
קסדות מגינות על הראש והפנים של הרוכב מפציעות ומונעות נזקים רציניים ובלתי הפיכים. קסדות לרוכב שטח יחודיות על ידי כך שהן מאופיינות במשקף שמש, פתח למשקפי רכיבה, ומיגון סנטר נוסף. מיגון הסנטר היחודי מספק הגנה נוספת כנגד אבנים וסלעים אשר טסים לעבר הרוכב מהרוכב שנמצא קדימה.

קסדות שטח מגיעות במגוון סוגים וטכנולגיות ובדרך כלל בצביעות מרהיבות. הדבר החשוב ביותר לבדוק כאשר קונים קסדת שטח הינו תקן הבטיחות של הקסדה. יחד עם זאת לא משנה כמה תקני בטיחות יש לקסדה אם היא אינה יושבת בצורה הנכונה על ראש הרוכב. קסדת שטח מותאמת צריכה לעטוף את ראש הרוכב ולא לגלוש או להסתובב מסביב לראש אם דוחפים את הקסדה אחורה וקדימה על ראש הרוכב.

למעבר לקטגורית קסדות השטח שלנו לחץ כאן

מגפי GAERNE SG-12

מגפיים

אחרי הקסדה, מגפיים עשויות להיות הדבר החשוב ביותר להגנה על הרוכב.
מגפיים מספקות הגנה לכף הרגל, מפרק כף הרגל, העקב, ואזור הרגל התחתונה.
לרוב עשויים המגפיים מעור בשילוב עם פלסטיק קשיח וישנם מגפיים שאף משלבים אלמנטים נוספים של מיגון לעקב ואצבעות הרגל העשויים מברזל.

רוב המגפיים מורכבים מ 2 חלקים, החלק הפנימי והחיצוני כאשר החלק הפנימי ניתן להוצאה וכיבוס.
מירב היצרנים מספקים חלקי חילוף למגפיים שלהם כגון תחתיות מגף, אבזמים, רצועות, ועוד.
לרוב מומלץ ללבוש את המגפיים עם גרבי רכיבה על מנת להגיע לנוחות מקסימלית.

למעבר לקטגורית המגפיים שלנו לחץ כאן

מגני ברכיים MOBIUS המתקדמים בעולם

מגני ברכיים

מגני ברכיים מספקים הגנה לברך כתוצאה מנפילות והינם אביזר מיגון מהחשובים ביותר. כיום רוב המיגונים גם נקראים "ברייסים" והינם מספקים הגנה למפרק הברך נגד סיבוב המפרק ושומרים על הרוכב מפציעות בלתי הפיכות עקב סיבוב הברך.

בשנים האחרונות הולכים ונעלמים מהשוק מגיני הברך "הפשוטים" וכמעט כל היצרנים מתמקדים ביצור "ברייסים" בשל חשיבותם ויכולתם למנוע פציעות קשות ובלתי הפיכות.

מגני הברכיים הינם מהפריטים שחובה על הרוכב להצטייד בהם ללא קשר לסוג הרכיבה וחשוב להתאימם לגודל הרגל והיקפה על מנת לספק את הביצועים הטובים ביותר.

למעבר לקטגורית מגני הברכיים שלנו לחץ כאן

משקפי רכיבה SCOTT PROSPECT

משקפי אבק

משפקי אבק ישמרו על העיניים שלך ובמקביל יספקו ראייה טובה בתנאים קשים.
משקפי אבק מגיעים בשלל צבעים ולכל יצרן ישנם סוגי משקף שונים כגון משקף נגד שמש, משקפי מראה, משקף בעל שכבות שניתן לתלוש, ועוד.

מומלץ לרכוש יחד עם המשקף עצמו משפקים להחלפה שכן משקפים נשרטים ומתלכלכים בתדירות גבוהה ולכל יצרן יש משקפים מותאמים לדגמים שלו.

למעבר לקטגורית משקפי הרכיבה שלנו לחץ כאן

מכנסה וחולצה של SHIFT

חולצות, מכנסיים וכפפות

מעבר לתכונותיו להגנה על הרוכב, ביגוד לרוכב שטח הינו אביזר אופנתי ושוק הביגוד לרוכבי שטח הינו הגדול ובעל המגוון הרחב ביותר. מכנסיים וחולצות לרוב מיוצרים מחומרים מחוזקים בעלי עמידות לקרעים אשר יספקו לך הגנה על העור בקרב של נפילה וישנם חולצות ומכנסיים המגיעים עם ריפוד פנימי העוזר להגנה על הגוף.

כיום שמים היצרנים דגש על ייצור מוצרים "נושמים" בעלי פתחים לאיוורור והכנסת אוויר לגוף הרוכב וישנם יצרנים המייצרים ביגוד חורף יעודי לרוכב שטח. לרוב מגיע הביגוד לרוכב כחליפה שלמה עם מכנסיים, חולצה וכפפות תואמים.

למעבר לקטגורית החולצות שלנו לחץ כאן
למעבר לקטגורית המכנסיים שלנו לחץ כאן

חליפת לחץ של חברת LEATT

חליפות לחץ וצבי צב

חליפות לחץ וצביצב מספקות הגנה בעת נפילה וכנגד אבנים שעפות לעבר הרוכב.
לרוב רוכבי מוטוקרוס משתמשים בחליפות צביצב ללא מגני מרפק וחגורות גב, לעומת זאת רוכב אינדורו לרוב מעדיפים ללבוש חליפות לחץ בשל יכולתם להגן על המרפק וכתפיים בשעת נפילה.

ישנו מגוון רחב חליפות הגנה מחומרים שונים, קלים יותר ופחות, בעלי יכולת הגנה משתנה בהתאם לדרישות הרוכב. לרוב לובשים את מגיני הגוף מתחת לחולצת הרכיבה.

למעבר לקטגורית חליפות הלחץ וצביצב שלנו לחץ כאן

מגן צוואר של חברת ATLAS

מגן צוואר

מגן צוואר לרוב נמצא בשימוש על ידי רוכבים תחרותיים.
מגן צוואר מגביל את תנועת הראש ויכול למנוע פציעות מפרקת קשות.

כיום רוב היצרנים מציעים מגוון של מגני צוואר ומוצר זה צובר תאוצה גם בקרב רוכבים חובבים בשל יכולתו למנוע פציעות קשות, במיוחד בענף המוטוקרוס.

למעבר לקטגורית מגני הצוואר שלנו לחץ כאן

מגן שורש כף יד של חברת MOBIUS פטנט יחודי

מגן שורש כף יד

מגני שורש כף יד הינו מוצר המתפתח מאוד בשנים האחרונות.
פציעות רבות נגרמות עקב נפילות קדימה על שורש כף היד ופציעות אלו יכולות להיות קלות במקרים מסוימים אך גם בלתי הפיכות במקרים אחרים בהן עוצמת המכה מרסקת את שורש כף היד.

רוכבים רבים מקצוענים וחובבים כאחד כבר רוכבים באופן קבוע עם מגני מפרק שורש כף היד מתוך הבנה ששורש כף היד הינו חלק עדין היכול להיפגע בקלות יחסית.

לקטגורית מגני שורש כף היד שלנו לחץ כאן

קטגוריות לרוכב

Message Us on WhatsApp

לצומת לבך אנחנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך

תודה שפנית אלינו ! פנייתך תענה בהקדם

לכל שאלה דחופה ניתן להתקשר לשירות הלקוחות 03-5250054